Nyilvántartásba vételi szám: E-001438/2016

 

 

 • Szociális asszisztens tanfolyam
  (OKJ-s képzés)

  Ajánljuk szíves figyelmébe a Dorkisker Kft. Szociális asszisztens tanfolyamát! Magas színvonalú, életszerű képzéseket nyújtanak kiváló szakemberekkel és barátságos légkörben. Felnőttképzési nyilvántartási szám: E-001075/2015/A006

  (OKJ szám: 54 762 02)

 • 1

 

Szociális asszisztens OKJ-s képzés
Beiratkozási időpont

2016. szeptember 10.

Tervezett képzési napok   Minden szombaton
Tervezett képzési idő  

minimum 10 hónap

(időbeosztástól függően)

Oktatási díj   190.000 Ft
Vizsga díj   38.000 Ft

Havi kamatmentes részletek
(vizsgadíjjal együtt - KUPONKEDVEZMÉNNYEL)

  21.800 Ft/hó
A tanfolyam elkezdésének feltétele

Érettségi bizonyítvány

OKJ szerint előírt minimum óraszám

1300 óra 

Előzetes tudásszint méréssel az óraszám csökkenthető, a részletekel kapcsolatban, kérjük, érdeklődjön a 06-70-619-5705-ös telefonszámon!

 

Jelentkezem

 


Miért jó választás Önnek Szociális asszisztens tanfolyam?

A Szociális asszisztens képzés átfogó képet ad a szociális területről. Amennyiben szívesen foglalkozik emberekkel, és szándékában áll segíteni az arra rászorulóknak - jó választás ez a képzés. Megtanulja ugyanis annak a pszichológiáját, hogy segítő foglalkozásban miként tud a leghatékonyabban együttműködni kliensével, illetve megismeri a törvény adta lehetőségeket, a szociális igazgatás rendszerét és e tudás birtokában kezelheti az adott problémát, és működhet közre emberi életek jobbá tételében. Bizsonyítványával elhelyezkedhet szociális, gyermekjóléti, gyermekvédelmi intézményekben (pl.: Családsegítő, idősek otthona, fogyatékosok otthona, házi segítőszolgálat, önkormányzati szociális iroda).

A Szociális asszisztens OKJ-s bizonyítvánnyal Ön tovább képezheti magát és jelentkezhet a Szociális, gyermek- és ifjúságvédelmi ügyintéző tanfolyamra, melynek feltétele a Szociális asszisztens bizonyítvány megléte.

 

A Szociális asszisztens tanfolyam oktatói:

 • Molnár Margó

  Molnár Margó

  Molnár Margit, Margó vagyok. Szociálpedagógus, szociális munkás, esetmenedzser, szaktanár és két gyermek édesanyja. Egészségügyi szakközépiskolai tanulmányaimat követően, Gyógypedagógiai asszisztens oklevelet, majd Szociálpedagógus diplomát szereztem. 15 évet töltöttem szociális területen, a fogyatékkal élők foglalkoztatásától, jelzőrendszeres házi segítségnyújtáson keresztül az idősellátásig, de ismereteket szereztem a szociális munka más területein is. 10 éve tevékenykedem tereptanárként, és oktatóként. Eddigi munkám során gyakorló szakemberként igyekszem átadni ismereteimet, a szakma iránti elkötelezettségemet, megismertetni a jövő szakembereit a szakma iránti alázattal, odaadással.

 • Révfalviné Budai Julianna

  Révfalviné Budai Julianna

  Gyakorló szakemberként szociális tárgyakat tanítok. Arra törekszem, hogy hallgatóink megismerjék a segítő szolgálat különleges útját, amelyen klienseinkkel együtt járva az élet nemcsak könnyebbé válhat, de a szakma kihívásainak is megfelel. Szociális szakemberként a gyakorlati megtapasztalásaim alapján vezetem hallgatóimat a tudomány területén. Iskolánk képzése jó alap a munkakeresőknek, a segítő hivatást választóknak és a továbbtanulni vágyóknak egyaránt. Örömmel látjuk képzéseinken kezdőként, haladóként vagy ha csak ismerkedik a szociális munkával, és el kívánna mélyedni ebben a témában.

 • 1
 • 2

A Szociális asszisztens tanfolyam során a következő modulokat fogja tanulni:

 • A szociális ellátás általános tevékenységei 
 • Elsősegély-nyújtási feladatok 
 • A szükségletfelmérés és problémamegoldás részfeladatai 
 • Önálló szociális segítő feladatok 
 • Szabadidő-szervezési és rekreációs feladatok 
 • Szociális munka adminisztrációja 
 • Foglalkoztatás I (érettségire épülő képzések esetén) 
 • Foglalkoztatás II. 
 • Munkahelyi egészség és biztonság

A Szociális asszisztens képzés helyszíne és ügyfélszolgálati irodánk címe:

1085 Budapest, Horánszky utca 11. (Vörösmarty Gimnázium épülete)

(Bővebb információ és térkép a helyszínről itt.)


Jelentkezés Szociális asszisztens tanfolyamra

*A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

A jelentkezés még nem minősül elkötelezettségnek. Az OKJ-s képzésekre jelentkezők a Dorkisker Kft. -vel kötnek felnőttképzési szerződést a megfelelő tájékoztatás után.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Kedves Érdeklődő!

A jelentkezési lap kitöltését követően Ön visszaigazoló e-mailt fog kapni a megadott e-mail címre. Amennyiben nem érkezne meg Önhöz a levél, kérjük, jelezze felénk elérhetőségeink bármelyikén! Szeretnénk, ha folyamatos lenne iskolánk és Ön között a kapcsolattartás, ezért kérdéseit, észrevételeit szívesen fogadjuk! Forduljon hozzánk bizalommal!


 • 12 érv melletünk

  • Amennyiben nálunk kíván tanulni, olyan intézményt választ, amely magas oktatási színvonalon valósítja meg Szociális asszisztens képzését , hogy az Ön által megszerzett képzettség mögött valóságos tudás legyen.
  • Munkatársaink segítőkészek, és a lehető legtöbb segítséget nyújtják ahhoz, hogy Ön minél eredményesebben végezze Szociális asszisztens tanulmányait.
  • Olyan gyakorló szakemberek dolgoznak a csapatunkban, akik igazi Klasszisok a szakmájukban, ezáltal Önnek az elméletet is könnyebb elsajátítania.
  • A Szociális asszisztens képzés során folyamatos felkészítés zajlik az OKJ-s vizsgára, így nem az utolsó időszakban kell szembesülnünk a „nagy hajrával”.
  • Jó egy olyan klasszikus, nagyhírű gimnázium padjaiban ülni, mint a Vörösmarty Gimnázium.
  • Tanáraink életszerűvé teszik a Szociális asszisztens képzést, könnyebb megérteni az elméletet gyakorlati tapasztalatok által.
  • Nem szükséges évekig iskolapadban ülni, hogy megszerezze a Szociális asszisztens szakmát.
  • Áraink kedvezőek , a kamatmentes részletfizetés Önre is vonatkozik.
  • A Szociális asszisztens képzés hétvégén, egyéb elfoglaltságok mellett is végezhető.
  • Kislétszámú csoportjainkban eredményesebb a tanulás , ráadásul családias a hangulat.
  • Nálunk  nem számít hány éves , csoportjainkban mindenféle korosztály megtalálható.
  • Jó egy olyan csapathoz tartozni, ahol abból építkeznek, ami örömet okoz!

 • 1

A Klasszis Oktatás képzései már Esztergomban is! További részletekről érdeklődjön telefonon (+36-70-619-0113) vagy e-mail üzenetben (info@klasszisoktatas.hu)!

 

 
 

Kapcsolat

Oktatás helyszíne: 
1085 Bp., Horánszky utca 11. (Vörösmarty Gimnázium épülete) Megnézem a térképen!

Email:  info@klasszisoktatas.hu

Klasszis Oktatás Kft.

Cégjegyzék szám: 01-09-931316

Felnőttképzési nyilvántartási szám: E-001438/2016

DorKisKer Kft.

Felnőttképzési nyilvántartási szám: E-001075/2015   

Jelentkezés

Jelentkezzen most, egyszerűen és gyorsan bármelyik képzésünkre! Pár kattintás és már résztvevőink között üdvözölhetjük!

Jelentkezem

Érdeklődjön telefonon

+ 36-70-619-0113

+ 36-70-619-5705